Hledáme asistenta/asistentku projektového týmu

Vltavská filharmonie, výjimečný projekt hl. m. Prahy, se stane soudobým hudebním centrem, které bude splňovat světové technické i umělecké standardy a zároveň potvrdí pověst Prahy jako kulturní metropole a symbolu české hudební tradice. Vltavská filharmonie se také stane katalyzátorem rozvoje nejen lokality Vltavská, ale i celého území Bubny – Zátory.

Projektový tým Vltavské filharmonie se od podzimu 2022 stal součástí Pražské developerské společnosti, která je příspěvkovou organizací Magistrátu hlavního města Prahy.

Pozice je vhodná pro organizovaného člověka s proaktivním a pozitivním přístupem, který nečeká jen na zadávání úkolů. Je pečlivý a má smysl pro detail. Má příjemné vystupování a je skvělý týmový hráč. Je samostatný při řešení úkolů a má chuť se učit novým věcem. Domluví se anglicky, a hlavně ho baví role administrativní a organizační podpory.

Náplň práce:

– podpora projektového týmu, administrativní činnosti (skenování, kopírování, archivace, kompletace aj.)

– zajišťování základního chodu kanceláře

– vedení běžné korespondence

– pořizování a administrace zápisů z jednání a porad

– koordinace a organizace jednání, kalendářů

– přijímání návštěv včetně přípravy/zajištění občerstvení

– podpora při administraci zakázek projektu

– podílení se na produkci eventů VLF

– správa databáze kontaktů

– drobné pochůzky

– další ad hoc úkoly

Požadavky:

– organizační schopnosti, proaktivita, komunikativnost, samostatnost, týmová práce

– spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

– milé a reprezentativní vystupování

– zkušenosti na podobné pozici vítány

– min. SŠ vzdělání

– český jazyk výborný

– min. mírně pokročilá znalost anglického jazyka

– uživatelská znalost MS Office (Outlook, Word, Excel)

– zkušenost s administrací veřejných zakázek vítána

Nabízíme:

– práci na plný úvazek

– unikátní příležitost podílet se na mimořádném a ojedinělém projektu století

– příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

– nástup možný ihned, případně dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mám, prosím, co nejdříve strukturovaný životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a s krátkým vzkazem pro nás na martina.trescakova@pdspraha.eu

Děkujeme a těšíme se případnou spolupráci.